O nás

VEDOMA vznikla stretnutím troch mužov, ktorých spája spoločná vízia.
 
Sme podnikatelia, vizionári, manažéri, priatelia a kouči. Otcovia rodín, ktorým záleží na spoločnosti, v ktorej žijú a v ktorej sa aktívne realizujú.

Prinášame na Slovensko jedinečný druh seminárov zameraných na osobný rozvoj a úspech z pohľadu, z akého ste sa doteraz pravdepodobne ešte nepozerali. Budete pracovať s podvedomými vzorcami správania a programami, ktoré ste získali počas života a ktoré vás negatívne ovplyvňujú. Naučíte sa techniky, vďaka ktorým si ich sami dokážete identifikovať a hlavne sa ich navždy zbaviť a tým svoj život posunúť míľovými krokmi vpred. Zbavíte sa skrytých blokov a rozviniete vašu pravú líderskú veľkosť, vášeň a víziu.


Rozhovor s Kevinom Billettom, zakladateľom a prezentérom Vedomého Leadershipu


Pozrite si krátke videá troch oragnizátorov seminárov Vedomého Leadershipu, ktorí si sami programom prešli a výsledky využívajú v pracovnom aj súkromnom živote:

Michal Andrejco


Zdenko Hoschek
Kevin Billett
Správa od zakladateľa programu. „Ľudstvo čelí ťažkému hlavolamu: spoliehame sa na vodcov, aby organizovali a regulovali našu spoločnosť, naše vlády, naše náboženstvá, kultúrne a športové skupiny, naše zamestnania, ale každý súčasný model vedenia, ktorý existuje, je hlboko chybný. V každej oblasti našich životov, sebeckosť, vlastné záujmy, chamtivosť, korupcia, krátkodobé zaslepenie a strach z nebezpečenstva a nedostatku sú nielen samozrejmosťou, ale často sa stávajú normou. Naša dôvera v našich vodcov, tých, ktorí hlboko vplývajú a formujú podmienky, v ktorých sa odohráva náš život, sa nahlodala a rozpadla, ponechajúc nás cynickými a zúfalými. Ak ľudstvo chce uspieť a prosperovať, pokiaľ sa chce vyvinúť zdravo, niečo veľké sa bude musieť zmeniť. Budeme musieť prehodnotiť, kto sme, čo nás poháňa, čo je pre nás najdôležitejšie, a čím sme ochotní prispieť k tomu, aby sa zmenili staré vzorce nášho správania poháňané strachom a chamtivosťou. Nakoniec budeme musieť nájsť prístup k veľkosti hlboko v sebe, kapacitu, ktorá možno ležala ladom po celý náš život. Budeme sa musieť prebudiť do našej neobmedzenej schopnosti predstavivosti, vizionárstva, tvorivosti, inovovaní a milovať, – ​​a to nielen v záujme našich individuálnych ja, ale pre dobro iných ako neoddeliteľnej súčasti toho istého univerzálneho ja. Program Vedomého  Leadershipu vám umožní odhaliť a vedome využívať autentickú veľkosť, ktorá leží vo vás, veľkosť, ktorú ste možno dlho v sebe vnímali, ale nevedeli, až doteraz, ako k nej získať prístup a používať ju. Je to príležitosť vyčistiť si staré obmedzujúce nastavenia a preskúmať a praktizovať svoje vlastné jedinečné vyjadrenia vedomej veľkosti v spoločnosti ostatných ochotných robiť to isté. Ak nie ty, tak kto? Keď nie teraz, tak kedy?“ Kevin Billett, zakladateľ The Conscious Leadership Program.

Michal Andrejco
zakladateľ kliniky MEDANTE, life & business coachZdenko Hoschek
podnikateľ, spolumajiteľ ZlavaDna.sk, cweb.sk