Vo vnútri som stále vedela, že vo mne drieme silná energia a zároveň som túžila, aby ma ľudia videli a spoznali takú, aká naozaj som. No navonok som im nikdy nedala šancu. Stále to bolo o tom, že som profesionálna, zodpovedná, kultivovaná, tichá, chápajúca, usmievavá a milá. Tá, ktorá všetko urobí, nikdy sa nesťažuje, nevyjednáva, nepresadzuje svoj názor, nevytŕča a všetko spraví , neprejaví svoje potreby, všetkých zachráni. A za to som podvedome očakávala  lásku, pochopenie a uznanie. Dokonalá obeť. Do čerta s tým! Nikdy to nefungovalo a stále to zväzovalo to, čo vo mne bolo a bránilo mi ísť naplno, objaviť a stáť si za svojimi túžbami, stáť si za sebou, veriť svojim pocitom a konať podľa nich. 
Natália Timková, Office and Marketing Manager, The Journey Slovakia

Vedomé Líderstvo mi dalo odvahu dôverovať samej sebe a nezatracovať môjho (v hlave sa nachádzajúceho) nekonečného kritika, namiesto toho objaviť aj jeho prospešné vlastnosti pre seba a tiež spôsob ako ich použiť. Toto považujem za veľký prínos – pre profesionálny aj osobný život.
Claudia Leveque, Marketing Communication Manager, Bayer CropScience

Prístup tohto programu je veľmi ne-analytický a ide priamo k veci, dostanete sa rýchlo k „podstate veci“, čo je kľúčové pre hlbšie pochopenie a skutočnú možnosť pozitívnej zmeny.
Jonas Thelandersson, Marketing Manager, Turnils

Program Vedomého Líderstva ma v poslednej chvíli zastavil pred tým, aby som dostala burn-out syndróm (vyhorenie)
Arianna Martelletti, Bayer CropScience

Považujem program Vedomého Líderstva za hlbokú skúsenosť, ktorá mi pomohla ostať pokojným a „v prítomnosti“ v čase kríz.
Graeme King, Director and Senior Counsel, National Defence Regulations Section, Department of Justice

Program Vedomého Líderstva bol pre mňa transformujúci v oboch oblastiach- profesionálnej aj osobnej. Som si obzvlášť vedomá dvoch nástrojov, ktoré som sa naučila a praktizujem každý pracovný deň.
Carole Willans, Legal Counsel, Intergovernmental and External Relations Policy Sector , Justice Canada

Rast našich predajov sa opäť zvýšil a pritom celkový zisk k dnešnému dňu vzrástol zo 7% na 14%, čo je nad našimi očakávaniami na roky 2011/12. Osobne som teraz získal viac času pre strategický rozvoj, keďže moji tímoví lídri a ich zodpovedajúce organizácie sú viac samostatní.
Mathias Ivarsson, CEO, SiteDirect Professional Web Solutions

Znížili sme náš výrobný čas asi o 25-30%.
David Svensson, CEO, Standout Solutions

VL je efektívny, keďže sa tu adresujú problémy, ktoré ležia medzi osobnými a profesionálnymi. Výsledkom je, že cítim, že komunikujem a počúvam mojich kolegov lepším spôsobom.
Fred Wikman, Product Manager, Turnils 

Viac jasnej komunikácie – V minulosti ma častokrát prerušovali a konečne mám odvahu povedať, prosím nechajte ma dohovoriť. Toto je účinnejšie ako som si predstavovala. Každý ma začal počúvať..
Anette Ryman, Marketing Co-ordinator , Turnils 

Objavte svoje talenty a silné stránky tým, že odhodíte všetko, čo vám doteraz bránilo v ich poznaní a využívaní.

opýtajte sa   vyplniť prihlášku   kalendár akcií