Semináre

Vedomý Líder workshop
4. - 5. 7. 2015
Intenzívny 2-dňový seminár
s Kevinom Billettom po prýkrát na Slovensku!
Vedomý Líder Workshop
(Conscious Leadership Workshop)
Vedomý Leadership - pokročilý seminár
25.9.2015 - 3.10.2015
8-dňový pobytový seminár Vedomý Leadership.
Pokročilý seminár s Kevinom Billettom
po prvýkrát na Slovensku!
Program Vedomý Leadership

Na programe Vedomého Leadershipu zistíte ako:


-          Identifikovať vlastnosti, ktoré najviac obdivujete u lídrov svetových skutočne veľkých korporácií, politikov, humanitárnych a duchovných lídrov a zistíte ako žiť autenticky ako stelesnenie tých najvyšších kvalít.

-          Oslobodíte sa od nálepiek, pravidiel a identít, ktoré vás obmedzujú alebo udržiavajú malými a otvoríte sa do svojho najhlbšieho, najvyššieho plného potenciálu.

-          Objavíte a zbavíte sa zničujúcich a podkopávajúcich pascí a hier na obeť, obviňovania a obrany, prevezmete zdravú zodpovednosť a budete konať zo svojej úrovne nekonečných možností.

-          Vyčistíte si hlboko zakorenené nástrahy ega, ktoré vás sabotovali a marili vaše úsilie v minulosti. Oslobodíte samého seba a budete konať s neotrasiteľným pocitom, že viete aký je smer a zmysel vašich činov.

-          Prekonáte staré paradigmy o konkurencii a hospodárskej súťaži, ktoré sú poháňané strachom “Víťaz berie všetko” a využijete exponenciálnu silu spolupráce s partnermi.

-          Zistíte ako a prečo vás môžu niektoré z vašich doterajších hodnôt obmedzovať, vyjasníte si, ktoré sú vaše hlavné hodnoty a necháte ich, aby vás podporovali, viedli a víťazili s vami.

-          Odhodíte poklop na vašich líderských možnostiach a necháte žiariťsvoju skutočnú autentickosť a zároveň tým dáte povolenie a povzbudenie ostatným, aby urobili to isté.

Podmienka účasti na programe Vedomý Leadership je účasť na seminári Vedomý Líder Workshop alebo Intenzívna Cesta, prípadne jej ekvivalent.

Objavte svoje talenty a silné stránky tým, že odhodíte všetko, čo vám doteraz bránilo v ich poznaní a využívaní.

opýtajte sa   vyplniť prihlášku   kalendár akcií


PLÁNOVANÉ SEMINÁRE


VEDOMÝ LÍDER Workshop
4. - 5. 7. 2015
viac>>

VEDOMÉ LÍDERSTVO pokročilý seminár
25.9.2015 - 3.10.2015

viac>>