8-dňový pobytový seminár Vedomý Leadership s Kevinom Billettom
 
Tento pokročilý seminár nie je pre bojazlivých :-)
 
Láme egá. Rozbíja ilúzie. Ukazuje nám hry našich myslí. Ide k jadru každého bloku, ktorý poháňa naše staré vzorce správania. Odkrýva strachy, ktorým sa vyhýbame  za každú cenu. A privádza nás k jednoduchej, srdce drásajúcej voľbe: pokračovať v tom ako sme fungovali doteraz v zdanlivom bezpečí toho, kto sme si mysleli, že sme boli, alebo to všetko risknúť v ohni autenticity a byť sebou samým, skutočným, autentickým, vášnivým, pripraveným viesť s otvorenosťou, súcitom a v úplnej dôvere.

Lídri prichádzajú zo všetkých kútov sveta.

Či už je vašou ambíciou pracovať na vlastných profesijných zručnostiach, alebo máte ambíciu pomáhať koučovať druhých v ich líderských pozíciách, tento seminár vám poslúži v oboch prípadoch. Program Vedomý Leadership je nadizajnovaný pre ľudí z rôznych profesijných oblastí:
-          business leaders: executive, management, HR
-          samostatne pracujúci profesionáli: právnici, kouči, freelanceri, obchodníci
-          učitelia, mentori, lekári, terapeuti
-          členovia administratívy, výkonní pracovníci
-          rodičia, komunitní a duchovní pracovníci
 
Pridajte sa k jedinečným lídrom, ktorí vychádzajú z tohto kurzu s novou víziou pre život. Muži a ženy, ktorí chcú viesť z hĺbky svojho srdca. Originálni ľudia, ktorí získali trvalý náhľad do duše pravého lídra, svojho oslobodeného bytia.
Ak ste pripravení objaviť hĺbky svojho skutočného pravého potenciálu lídra, objednajte si svoje miesto v programe Vedomý Leadership teraz:
všetci, ktorí chcú prejaviť maximum zo svojich líderských schopností v rôznych sférach pôsobenia, doma, v práci, vo svojej sfére vplyvu. Umožniť každému z nás vystupovať v živote autenticky, zdravo a kreatívne. Ten, kto koná a žije z úrovne svojho vlastného génia, inšpiruje aj ostatných, aby konali a žili rovnako.

Všetko, čo robíme a ponúkame, je zamerané na zdravé líderstvo a zdravé a úspešné organizácie.

Vedomý Líder - zostáva to ako latentná, neprejavená možnosť, nikdy naplno nezažitá vďaka rôznym blokom a obmedzeniam, ktoré nám boli vštepené od druhých nevedome - ich nezdravé obmedzenia, presvedčenia, pravidlá a vnímanie sveta okolo nás. A je to až tragická hanba, úplné mrhanie talentu, génia v nás a múdrosti, ktorú by svet mal určite zažiť práve teraz.


Spýtajte sa sami seba: ste..
  • pripravení vstať a vstúpiť do svojej plnej veľkosti, vašich skutočných možností?
  • Túžite si vedome osvojiť sadu hodnôt a aktivít v súlade s vašim skutočným zmyslom života?
  • Ochotní nechať prístup životu aby z vás vytiahol na povrch to najlepšie a najvyššie, čoho ste schopní?
  • Pripravení byť súčasťou zbrusu novej vlny autentického, vedomého vplyvu a zmeny, ktorá začína vo vnútri nás a šíri sa po celom svete?
 
Potom sa pridajte k nám. Príďte a zbavte sa obmedzení, blokov a vlastných sabotérov, ktorí vás obmedzujú, akoby vás vo vašom živote udržiavali malými a nenaplnenými. Objavte pokoj a jasnosť otvorením sa do vášho hlbšieho ja, do vrodeného génia a nechajte nech prekvitá v službe pravého líderstva tým, že sa stanete autentickým nástrojom vedomej zmeny.

Podmienkou účasti na tomto pokročilom seminári je predchádzajúce absolvovanie semináru Vedomý Líder alebo Intenzívnej Cesty, prípadne jeho ekvivalentu. 

Trvanie: 8 dní
Dátum: 25.09 - 03.10  2015
Miesto konania: Patince, Slovensko

Seminár je v angličtine so simultánnym prekladom do slovenčiny/češtiny. Cena tlmočenia je 80 eur na celý seminár

Cena: Úvádzacia cena platná pri objednávke do 31.8.2015  1695,-  eur
Cena od 1.9.2015 je 1995 eur
Cena s tlmočením: 2075,- eur

Pre absolventov kompletného programu CESTA podľa Brandon Bays sme pripravili špeciálnu cenu 1595,- eur

Vyššie uvedená cena nezahŕňa stravovanie a ubytovanie počas semináru. Pre každého účastníka je povinné si k tomuto semináru objednať aj ubytovanie a plnú penziu v hoteli http://www.wellnesspatince.sk/ na emailovej adrese: rezervacie@wellnesspatince.sk.  S hotelom sú dohodnuté zvýhodnené sadzby a v cene ubytovania je aj vstup do relaxačného centra. Cena ubytovania pre jednu osobu v 2-lôžkovej izbe pri jej plnom obsadení na celý pobyt semináru je 576 eur. V cene je zahrnutá aj plná penzia formou vegetariánskeho bufetu a jedál. 

Pre objednanie si tohto workshopu kliknite prosím na záložku "Prihlášky" a vyplňte uvedený formulár alebo kliknite priamo sem: http://vedoma.sk/prihlasky Následne Vás inštruujeme o platbe za workshop.
 
 
Zbavte sa skrytých blokov a rozviňte vašu pravú líderskú veľkosť, vášeň a víziu.

Akékoľvek otázky ohľadom tohto seminára neváhajte adresovať emailom na info@vedoma.sk alebo priamo telefonicky na 0908/320502.

Naučte kráčať rozum a emócie jednou cestou, ktorá odhalí váš potenciál transformovať pracovný i osobný život a dosiahnuť tak netušené výsledky.


opýtajte sa   vyplniť prihlášku   kalendár akcií
 

vedomy lider

vedomy lider

vedomy lider

vedomy lider

vedomy lider